Сенсації

Сенсації

 • Angry Birds проти Angry Chicken

  Навіть для людей, які не грають в мобільні ігри, Angry Birds відразу ж впізнаваний знак. Незважаючи на те, що їх франшиза і бізнес починалися як додаток для iOS, з тих пір вони породили ігри на основних платформах, безліч фільмів, дитяче шоу, кулінарні книги і навіть продукти харчування. Останній з них відіграє значну роль у недавньому спорі  торгової марки бренду проти Angry Chicken.

   
  Читати далі
 • MARVEL'S VENOM проти SPYDER'S VENOM: промислові гіганти у справі про товарний знак

  Чи то в коміксах, на телебаченні або на великому екрані, Venom від Marvel вже давно став одним з найпопулярніших суперзлодіїв серед шанувальників. Інопланетний лиходій зазвичай стикається з Людиною-павуком, але саме Spyder Active Sports створює йому проблеми в наші дні. Marvel подала заявку TTAB проти торгової марки Spyder Active Sports з приводу ТМ VENOM, тому їх ''передчуття павука'' вже має бути наразі в надлишку. 

   
  Читати далі
 • DJ Marshmello виступає проти L’oreal у питанні торгової марки

  Незважаючи на те, що особистість електро-діджея Marshmello спочатку була таємницею, немає ніяких сумнівів у тому, що він буде у центрі уваги щодо питань інтелектуальної власності. Це стало зрозуміло, коли було подано Повідомлення про опозицію проти L’Oreal – найбільшого постачальника косметики в світі - у зв’язку з їх заявкою на реєстрацію “The Marsh Mellow.”

  Подача заявки у Судово-апеляційну раду з товарних знаків (TTAB) досі ще знаходиться на ранній стадії, але нюанси справи вказують на те, що це буде гідний висвітлювання судовий розгляд, за яким варто спостерігати. 

  Читати далі