Apple запатентувала чутливу до натискання захищену клавіатуру

Чутливу до сили натискання захищену клавіатуру розробила компанія Apple MacBook, 3 квітня повідомляє TechXplore.

 

Новий тип клавіатури має багатошарову конструкцію. Зовнішній шар металевий. Під ним розташовуються чутливі до тиску шари. Клавіатуру можна буде налаштовувати під різні рівні механічної дії.

 

Головну мету, яку переслідували розробники - підвищення довговічності клавіатури. Її не будуть виводити з ладу пролита рідина і удари навіть при падінні з висоти.

 

Так само ця конструкція вирішує питання герметичності всього електронного пристрою, наприклад ноутбука, і захисту його внутрішніх елементів. Це виключить поломку всього пристрою через вихід з ладу одного елемента - клавіатури.

 

Система введення буде досить гнучкою в роботі і буде здатна розпізнавати механічні удари і натискання на клавіші користувачем при роботі. Для зручності використання форма і розмір цих пристроїв введення можуть бути змінені і переконфігуровані для адаптації до різних видів електронних пристроїв, апаратних засобів і програмного забезпечення.


Розроблена компанією Apple MacBook нова система введення інформації для електронних пристроїв схвалена Управлінням по патентах і товарних знакам США.

 
Опубліковано в "ІА Красна Весна"