Новини агентства по патентах і товарних знаках

Технології

 • WIPO PROOF: нова послуга у сфері інтелектуальної власності

  Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) 27.05.2020 запустила в експлуатацію нову онлайн-послугу для бізнесу WIPO PROOF, що дозволяє отримати захищене від несанкціонованого доступу підтвердження існування в конкретний момент часу будь-якого цифрового файлу незалежно від його формату, включаючи набори даних.

  WIPO PROOF доповнює системи інтелектуальної власності (ІВ) ВОІВ, допомагаючи винахідникам і авторам забезпечити верифікувати захист численних результатів своєї праці на будь-якій стадії розвитку - від ідеї до розробки концепції та комерціалізації.

  Читати далі

Сенсації

 • Apple запатентувала чутливу до натискання захищену клавіатуру

  Чутливу до сили натискання захищену клавіатуру розробила компанія Apple MacBook, 3 квітня повідомляє TechXplore.

   

  Новий тип клавіатури має багатошарову конструкцію. Зовнішній шар металевий. Під ним розташовуються чутливі до тиску шари. Клавіатуру можна буде налаштовувати під різні рівні механічної дії.

   

   

   
  Читати далі
 • Вуличний художник Бенксі програв судовий процес

  Вуличний художник Бенксі програв судовий процес компанії з виробництва вітальних листівок, а також торгову марку Євросоюзу через одне зі своїх найбільш культових творів мистецтва.

  У постанові, яку було винесено на цьому тижні Управлінням по інтелектуальної власності ЄС, зазначено, що товарний знак Бенксі для його відомої роботи '' Flower Thrower '' - був поданий недобросовісно і визнаний 'недійсним повністю'.

   

  Читати далі
 • Angry Birds проти Angry Chicken

  Навіть для людей, які не грають в мобільні ігри, Angry Birds відразу ж впізнаваний знак. Незважаючи на те, що їх франшиза і бізнес починалися як додаток для iOS, з тих пір вони породили ігри на основних платформах, безліч фільмів, дитяче шоу, кулінарні книги і навіть продукти харчування. Останній з них відіграє значну роль у недавньому спорі  торгової марки бренду проти Angry Chicken.

   
  Читати далі
 • MARVEL'S VENOM проти SPYDER'S VENOM: промислові гіганти у справі про товарний знак

  Чи то в коміксах, на телебаченні або на великому екрані, Venom від Marvel вже давно став одним з найпопулярніших суперзлодіїв серед шанувальників. Інопланетний лиходій зазвичай стикається з Людиною-павуком, але саме Spyder Active Sports створює йому проблеми в наші дні. Marvel подала заявку TTAB проти торгової марки Spyder Active Sports з приводу ТМ VENOM, тому їх ''передчуття павука'' вже має бути наразі в надлишку. 

   
  Читати далі
 • DJ Marshmello виступає проти L’oreal у питанні торгової марки

  Незважаючи на те, що особистість електро-діджея Marshmello спочатку була таємницею, немає ніяких сумнівів у тому, що він буде у центрі уваги щодо питань інтелектуальної власності. Це стало зрозуміло, коли було подано Повідомлення про опозицію проти L’Oreal – найбільшого постачальника косметики в світі - у зв’язку з їх заявкою на реєстрацію “The Marsh Mellow.”

  Подача заявки у Судово-апеляційну раду з товарних знаків (TTAB) досі ще знаходиться на ранній стадії, але нюанси справи вказують на те, що це буде гідний висвітлювання судовий розгляд, за яким варто спостерігати. 

  Читати далі